کفش مناسب برف (راهنمای انتخاب کفش زمستانه)

اگر دوستدار زمستان و برفش هستید باید کفش زمستانی اش را هم دوست داشته باشید. حتما می دانید که لغزندگی زمین در زمستان و سر خوردن تهدیدی برای سلامتی کسانی است که از «چکمه مخصوص برف» استفاده نمی کنند. پس لطفا آگاهی پیش از خرید کفش مناسب برف را جدی بگیرید. این مقاله جز توجه به برازندگی ظاهری، سلامت شما را هم مورد توجه خاص قرار داده است. ما تا یک خرید ایمن همراه شماییم.

برای خرید نیم بوت مردانه به هخامنش اعتماد کنید

نکته های خرید کفش و چکمه

low section of woman boots standing in snow

پیش از انتخاب کفش مناسب زمستان به پرسش های زیر پاسخ دهید:

 1.آیا این مدل کفش زمستانی با دیگر لباس های فصل شما همخوانی دارد؟ 

2.کجا می خواهید از این چکمه یا کفش استفاده کنید؟

3.چه مدت زمانی قرار است آن را به پا داشته باشید؟

حالا با آگاهی دقیق از نیاز خود با هدف خریدی عالی و مناسب، این مقاله را تا پایان بخوانید.

انواع کفش مناسب برف

کفش زمستان هم مانند فصل های دیگر در طرح و جنس های مختلف در بازار موجود است که شما با توجه به نیازتان می توانید خریداری کنید.وب سایت هخامنش4020 به شما، نیم بوت سفید مردانه را پیشنهاد میدهد برای اب و هوا های مختلف.

کفش مناسب پیاده روی در برف

اگر در زمین های هموار پوشیده از برف قصد قدم زدن دارید مناسب با استایل و رنگ مورد نظرتان می توانید از بوت و نیم بوت که از جیر یا چرم تهیه شده اند استفاده کنید. طرح های اسپرت کفش زمستانی هم می تواند بر آرامش شما حین پیاده روی در برف بیفزاید. اگر برای ورزش صبحگاهی به دنبال کفش هستید لازم نیست داخل آن خیلی گرم باشد.

بهترین کفش برای سطوح شیب دار برفی

اگر تصمیم شما برای برف پیمایی جدی تر از یک قدم زدن است باید به فکر کفش استانداردی باشید که هم سبک باشد، هم عایق بندی خوبی داشته باشد تا پای شما را گرم نگه دارد و با لایه های ضدآب از نفوذ آب حاصل از ذوب برف به داخل کفشتان جلوگیری کند چون اگر پا و جوراب شما نمدار و خیس باشند گرم نمی شوند.

کفش کوهنوردی در زمستان

سومین و خاص ترین کفش زمستانی مخصوص ماجراجویان و کوهنوردان باتجربه ای است که قصد عبور از میان دامنه های پریخ و تنگناهای مسیر کوه را دارند تا به قله صعود کنند. اگر شما هم رویای صعود دارید می دانید که کوهنوردی بدون کفش مناسب به شکست و آسیب می انجامد. اهمیت انتخاب کفش کوهنوردی مناسب در زمستان دوچندان می شود. اگر در هوای گرم نیمه اول سال با کفش کوهنوردی سبک راهی می شدید اینک در سرما باید چکمه مخصوص برف با مقاومت بالا به پا کنید. کفش کوهنوردی زمستانی بهتر است ساق بلند و استوک دار باشد و برای جلوگیری از نفوذ آب دولایه چرم داشته باشد. اگر ساق بلند تا بیست سانتیمتر داشته باشد که مچ پای شما را به طور کامل بپوشاند بسیار ایده آل است.